Home-Polish - Michael Ward, M.D. | Homewood, Illinois
15736
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15736,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

 

 

 


Współczująca Podstawowa Opieka i Medycyna Sportowa w Homewood, Illinois

Michael Ward, M.D.

Medycyna Rodzinna

Kompleksowa medycyna rodzinna jest świadczona w ramach Kompleksu Primary Care i Medycyny Sportowej w klinice Homewood.

Medycyna Sportowa

Dr Ward szczyci się tym, że zapewnia wysokiej jakości pole i zasięg kliniki dla sportowców w południowym rejonie Chicago

Dział Transportu Fizycznego

Wielu zawodowych kierowców jest wymaganych, aby regularnie otrzymywać fizyczne przedmioty. Ułatwiamy kierowcom komercyjnym spełnianie wymagań Departamentu Transportu (DOT).

Drużyna Pokrewna

Dr Ward otrzymał staż w medycynie sportowej w Henry Ford Hospital w Detroit. Zainteresowanie dr Ward medycyną sportową i lekką atletyką sprawiło, że był idealnym kandydatem do treningu Drużyny Pierścienia.Przed ukończeniem stypendium dr Ward ukończył 3-letnie szkolenie w zakresie medycyny rodzinnej na Mt. Sinai Hospital w Chicago. To kojarzyło się z zainteresowaniem dr Warda podstawową opieką nad osobami i rodzinami. Dziś Dr Ward może połączyć swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie z obsługą pacjentów i sportowców w swojej lokalnej społeczności.

Edukacja Pacjenta

Dr Ward mocno wierzy w edukację wszystkich swoich pacjentów dla obopólnych korzyści z partnerstwa w ich opiece i odzysku. Przekazanie im wiedzy niezbędnej do realizacji i zrozumienia ich zdrowia jest kluczowym aspektem jego podejścia do opieki nad pacjentami i ich rodzinami.

Zarząd Certyfikowany

Dr Ward jest certyfikowanym lekarzem i cenionym członkiem Amerykańskiej Akademii Lekarzy Rodzinnych.Ponadto dr Ward ma doświadczenie w zakresie opieki podstawowej, pilnej, rodzinnej, geriatrycznej i domowej oraz medycyny sportowej i zawodowej. Otrzymał dyplom lekarza w 2001 roku od Pritzker School of Medicine w Chicago po ukończeniu roku studiów podyplomowych z mikrobiologii i immunologii na University of Illinois. Wcześniej Dr Ward uzyskał tytuł magistra z naciskiem na biologię z Tennessee State University oraz stopień Bachelor of Science na Uniwersytecie Fisk. Odtąd doktor Ward doprowadził go do sukcesu w medycynie.

Michael Ward, M.D.

Dr Michael Ward jest lekarzem rodzinnym i ekspertem w dziedzinie podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny sportowej. Traktuje amatorskich i profesjonalnych sportowców, a także aktywne osoby w każdym wieku. Oprócz zdrowia i medycyny pracy dla mężczyzn dr Ward interesuje się również kwestiami układu mięśniowo-szkieletowego, takimi jak zapalenie stawów, złamania i uszkodzenia więzadeł. Ma duże doświadczenie w zakresie proloterapii lub niechirurgicznej rekonstrukcji więzadeł, która jest formą leczenia bólu przewlekłego. Uważa, że ​​dobre samopoczucie osiąga się dzięki ćwiczeniom, zrównoważonej diecie, sprawności i ciągłej edukacji, a także czuje, że profilaktyka odgrywa kluczową rolę w doprowadzeniu pacjentów do aktywnego i zdrowego trybu życia tak szybko, jak to możliwe..